2023-08-23 14:48:55

Vastuvõtuadministraator

Dream Stay OÜ
1300 - 1450 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Dream Stay OÜ on pikaajalise kogemusega ettevõte, kelle hallata on üle 100 külaliskorteri Tallinnas.

Seoses laienemisega otsime oma meeskonnaga liituma hea organiseerimisvõime ja -klienditeenindusoskusega vastuvõtuadministraatorit, kes armastab oma tööd. Töö on graafiku alusel 15-16 päeva kuus vahemikus 9:30 kuni 22:00.

Sinu ülesannete hulka kuulub:

  • Vastuvõtuosakonna igapäevase töö korraldamine ja organiseerimine;
  • Kõnedele ja  e-kirjadele vastamine ning külaliste kõrgel tasemel vastuvõtmine;
  • Tellimuste vormistamine ning broneerimissüsteemi haldamine;
  • Professionaalne ja kvaliteetne külaliste nõustamine ja juhendamine;
  • Koristajate ja kullerite vahelise info jälgimine ning koordineerimine;
  • Vastuvõtu ja muu vajaliku inventari haldamine

Ootused kandidaadile

  • Armastad inimestega suhelda, oled viisakas, abivalmis, omad suurepärased suhtlemis- ja klienditeenindusoskuseid;
  • Eelnev töökogemus vastuvõtja või administraatori ametikohal tuleb kasuks;
  • Väga hea inglise ja eesti keele oskus nii kõnes kui ka kirjas. Kasuks tuleb vene, soome ja muu keeleoskus;
  • Hea stressitaluvus ja võime töötada kiiresti muutuvas keskkonnas
  • Täpsus, korrektsus ja organiseerimisvõime;
  • Oled võimeline töötama nii üksi kui ka meeskonnas;
  • Hea Arvutioskus ( Word, Excel)

Ettevõte pakub

Huvitavat, vaheldus- ja vastutusrikast tööd;

Eneseteostust ja arenemisvõimalusi;

Pakume oma töötajatele konkurentsivõimelist palka;

Sõbralikku ning üksteist toetavat meeskonda;

Stabiilset ning kindlat töökohta;

Hooajalised boonused vastavalt tulemustele.

Võimalus töötada ja arendada esinduslikku ja ainulaadset  Rataskaevu Residentsi.