2023-08-23 14:48:55

Turva- ja nõrkvoolusüsteemide hooldustehnik

Nõrkvoolu Paigalduse OÜ
1600 - 2400 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Otsime oma kasvavasse meeskonda uusi Turva- ja nõrkvoolusüsteemide HOOLDUSTEHNIKUID. Hooldustehnikuna oleks sinu tööks kontrollida ja hooldada  ATS-, valve-, video ja teisi tuleohutus- ja turvasüsteeme. Sinu ülesanne on välja selgitada rikete tekkel nende põhjused ja need lahendada. Lisaks seadmete kasutamisel puudutavatel küsimustes klientide nõustamine ja koolitus

Ootused kandidaadile

❖ Omad eelnevat töökogemust turva- ja tuleohutussüsteemide paigaldamisel ja/või hooldamisel

❖ Omad B-kategooria juhiluba

❖ Omad vähemalt keskharidust

❖ Suhtled vabalt eesti keeles

❖ Oled iseseisev ja oskad oma aega planeerida

❖ Sul on hea suhtlemisoskus

Kindel eelis on, kui omad Turvasüsteemide tehniku kvalifikatsiooni või oled valmis seda omandama. Kutsetunnistuse omamisel lisandub motiveeriv igakuine lisatasu.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

❖ Konkurentsivõimelist töötasu ja motiveerivat lisatasu süsteemi

❖ Kaasaegseid töövahendeid ja tööautot

❖ Täiendkoolitusi, mis toetavad Sinu arengut

❖ Toetavaid kolleege ja ühisüritusi