2023-08-23 14:48:55

Turundusspetsialist

Osaline kaugtöö võimalus
Meie tegevuse eesmärgiks on läbi huvikaitse ja koostöö suurendada lasterikaste perede turvatunnet ja elukvaliteeti.

Töö kirjeldus

Otsime enda armsassse kollektiivi uut liiget, kelle ülesandeks on tutvustada Eesti Lasterikaste Perede Liidu välja antavat Perekaarti ning aidata veel rohkematel peredel sooduskaardi võimalustest ja pakkumistest osa saada.

Otsime turundajat, kes:

  • hoolitseb selle eest, et Perekaardi turundustegevused lähtuksid strateegiast ning need saaksid loominguliselt ja sihipäraselt ellu viidud
  • tutvustab Perekaardi võimalusi nii suurtele peredele kui ka võimalikele partneritele
  • planeerib ning viib ellu kampaaniaid ning oskab oskuslikult sisu luua erinevatesse kanalitesse

Töö sobib sulle, kui oled hakkaja, loominguline, mõistad sotsiaalmeedia toimimist, oskad oma tegevust analüüsida ning varasemalt turundusvaldkonnas tegutsenud

Ootused kandidaadile

Töö sobib Sulle, kui oled hakkaja, loominguline, mõistad sotsiaalmeedia toimimist, oskad oma tegevust analüüsida ning varasemalt turundusvaldkonnas tegutsenud

Pakume Sulle töökohta Viljandis ning vajadusel kaugtöö võimalust, tööd osalise koormusega ning tegutsemisvabadust, toetust ja sooja kollektiivi.