2023-08-23 14:48:55

Traktorist

SANOMAR KINNISVARAHOOLDUS OÜ
Alates 2000 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Seoses töömahu suurenemisega otsime oma meeskonda ratastraktori operaatorit, tööd on aastaringselt! Suvisel perioodil ratastraktoriga pinnasevedu ja talvel lume sahkamine, -lükkamine, -ära vedu jms.. . Tööülesannete hulka kuulub ka oma töövahendi (masina) puhastus- ja hooldustööd vastavalt tehnilisele hooldusgraafikule.

Töid teostame peamiselt Harjumaal.

Ootused kandidaadile

Oled oodatud meie tehnika meeskonda, kui:

  • tunned huvi traktorite ja muu rasketehnika vastu
  • omad tehnilist taipu ja vastavat töökogemust
  • oskad töötada nii meeskonnas kui ka iseseisvalt
  • oskad lisaks liiklemisele kasutada traktori küljes või haakes olevaid seadmeid (sahad, pinnaseveo haagis, puistur). Vajadusel koolitame!

Vaja läheb:

  • T kategooria sõiduki juhtimistunnistust!
  • Oskust lisaks liiklemisele kasutada traktori küljes või haakes olevaid seadmeid.
  • Eesti keelt nii kõnes kui ka kirjas.
  • Ausust, head tähelepanuvõimet ja enesedistsipliini.
  • kindlat pealehakkamist ja õpihimu.

Ettevõte pakub

Pakume Sulle:

  • kaasaegseid masinaid
  • toetavat meeskonda
  • mugavat tööriietust
  • tublile tööle õiglast tasu