2023-08-23 14:48:55

Torulukksepp / Слесарь - сантехник

Töö kirjeldus

  • Iseseisev töö, seadmete paigaldus, hooldus- ning remonttööde teostamine objektidel, süsteemide veaotsing ja tehniliste küsimuste lahendamine

Рабочие задания:

  • Установка, обслуживание и ремонт оборудования на объектах, поиск неисправностей и решение технических вопросов, работа индивидуальная и в бригаде

Ootused kandidaadile

  • Kütte- ning jahutussüsteemide tööpõhimõtete tundmine
  • B-kat juhiloa olemasolu
  • praktiline töökogemus 3 - 5 aastat
  • korrektsus
  • vene- ja eesti keele oskus
  • EV kodakondsus või alaline elamisluba

От кандидата:

  • Знание принципов работы отопительных и холодильных систем
  • права категории Б
  • опыт работы 3-5 лет
  • корректность
  • знание эстонского/русского языков
  • гражданство ЭР или постоянный вид на жительство в ЭР

Kasuks tuleb: Hea suhtlemisoskus, vene- ja inglise keele oskus, erialane haridus, torulukksepa kutsetunnistus.

Будет полезно: Умение общаться, знание английского, профильное образование, квалификационное удостоверение.

Ettevõte pakub

  • huvitavat tööd
  • kindlat töötasu+ tulemustasu
  • erialaseid täiendkoolitusi
  • sportimisvõimalused
  • sõbralik kollektiiv

От нас:

  • Интересная работа
  • оклад  + премии
  • курсы повышения квалификаци
  • возможность занятия спортом
  • дружественный коллектив.