2023-08-23 14:48:55

Tootmisinsener

Reimax Electronics OÜ
1800 - 2400 €/kuus Bruto
Reimax Electronics OÜ on loodud 2005. aastal. Meie põhitegevusalaks on nii elektriliste ja elektroonsete ühenduskaablite kui toitekaablite valmistamine auto-, automaatika- ja elektroonikatööstusele.

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda pühendunud tootmisinseneri, kelle peamiseks vastutusvaldkonnaks on uute toodete tootmisprotsesside tõhusa juurutamise tagamine. Kui oled tehniliselt kompetentne, tähelepanelik detailide suhtes ning omad kogemust tootmisinseneri rollis, siis ootame sind meiega liituma.

  • Uute toodete dokumentatsiooni, sh tööjuhendite ja jooniste ettevalmistamine tootmisele
  • Jooniste ja juhendite koostamine, tootmisprotsesside juurutamine
  • BOM listide haldamine ERP-süsteemis
  • Tootmise igapäevane toetamine toodete ja tootmisega seotud küsimustes

Ootused kandidaadile

  • Tehnikaalane haridus või varasem kogemus tootmisvaldkonnas
  • Hea eesti ja inglise keele oskus (soome ja vene keel tulevad kasuks)
  • MS Office programmide valdamine
  • Joonestustarkvarade kasutamise oskus on eeliseks
  • Tähelepanelikkus ja kohusetundlikkus detailide suhtes

  • Stabiilset ja pikaajalist töösuhet - Pakume kindlustunnet ja võimalust pikaajaliseks karjääriks meie ettevõttes.
  • Eneseteostusvõimalusega tööd - Sinu panus ja loovus on teretulnud ning sul on võimalus ennast tööalaselt arendada ja kasvada koos ettevõttega.
  • Sõbralikku ja toetavat kollektiivi - Meie meeskond on avatud ja abivalmis ning teeme koostööd, et saavutada ühiseid eesmärke.
  • Lisapuhkusepäevi - Pakume lisapuhkusepäevi, et saaksite nautida rohkem aega oma pere ja huvidega.
  • Haigushüvitist alates esimesest haiguspäevast - Tagame Sinu heaolu ja toetame sind haigestumise korral.
  • Toredaid firmaüritusi - Korraldame regulaarselt firmaüritusi, et luua meeskonnatunnet ja lõõgastuda koos kolleegidega.
  • Elusündmuste toetamine - Oleme Sinu kõrval tähtsate elusündmuste ajal ja toetame sind vajadusel.

Lisainfo

Õismäe busside lõpp peatuse ja tehase vahel toimub töötajate tasuta transfeer.