2023-08-23 14:48:55

Toitlustusteenindaja

Meriton Hotels OÜ
Alates 1200 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Otsime Tallinna vanalinnas asuvatesse restoranidesse Trofe ja Osteria Allora särtsakaid ja kogemusega ettekandjaid.

Sobib nii täistöökoormus kui ka osaline koormus.

Võimalus töötada ka mõlemas restoranis vaheldumisi!

Ootused kandidaadile

Kasuks tuleb varasem töökogemus restoranis või muus toitlustusasutuses.

Vajalik hea eesti ja inglise keele oskus. Muude võõrkeelte oskus tuleb samuti kasuks.

Paindlikkus, sõbralikkus, ausus, suurepärane suhtlusoskus, avatud mõtlemine on olulised omadused.

Töö graafiku alusel (töövahetus max 12 tundi).

Tööle asumise aeg esimesel võimalusel!

Pakume suurepärast töökeskonda ajaloolistes hoonetes (Pikk tn. 29 & 33) Tallinna vanalinna südames.

Tasuta kohv.

Soodustused toitlustuses.

Pakutavad hüved ja soodustused

Kaasaegne töökeskkond
Kaasav töökultuur (töötajate arvamusega arvestamine)
Soodustingimustel või tasuta toitlustus
Tööaja osas arvestatakse töötajate arvamusega