2023-08-23 14:48:55

Tellimuste tootejuht

Töö kirjeldus

Meie tiimi on oodatud TELLIMUSTE TOOTEJUHT

Otsime oma tiimi tulemustele ja lahendustele suunatud ning väljakutseid otsivat tellimuste tootejuhti. Sinu peamine eesmärk on meie digi- ja paberlehe tellimuste äri arendamine ning strateegiliste projektide juhtimine.

Lisaks kuulub sinu tööülesannete hulka:
• andmete analüüs ja uute ärivõimaluste leidmine
• arendusprojektide juhtimine ja eelarve täitmise jälgimine
• müügikampaaniate planeerimine koostöös turundusosakonnaga
• koostööpartnerite lepingute haldamine ja nende täitmise jälgimine

Ootused kandidaadile

Töös oled edukas, kui sul on:
• väga hea analüüsivõime ja loogiline mõtlemine
• algatusvõime ja sihikindlus eesmärkide saavutamisel
• tugev koostöövalmidus ja kohusetundlikkus
• töökogemus meedias või digiäris – kasuks tuleb telekomi või e-kaubanduse taust
• projektijuhtimise ja eelarvestamise kogemus

Meie pakume sulle väljakutseid pakkuvat tööd dünaamilises ja mitmekesises meediaettevõttes. Võimalust ellu viia ja arendada oma oskusi ning panustada ettevõtte edusse. Tipptasemel töökeskkonda ja toetavat tiimi.

Töö asukoht: Tallinn, Tartu mnt 80
Tööaeg: täistööaeg

Kandideerimiseks edasta meile kandideerimislingi kaudu hiljemalt 25. septembriks enda CV, Linkedin vms profiil.