2023-08-23 14:48:55
Tehnilise toe spetsialist
VIP 1

BK Eesti OÜ
Alates 2450 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Otsime meie Tallinna ja Tartu müügiesindustesse tehnilise toe spetsialiste.

Peamiseks tööülesandeks on video-, valve- ja tulekahjusignalisatsioonisüsteemide tehniline tugi. Meie kliendid on turvasüsteemide paigaldusfirmad, kes vajavad abi seadmete paigaldamise ja hooldusega seotud küsimustes. Toodete tehniline nõustamine, tehniliste koolituste läbiviimine, garantiiprotsesside korraldamine.

Ootused kandidaadile

Täpsus ja kohusetundlikkus tööülesannete täitmisel, korrektsus, kiire õppimisvõime, valmisolek meeskonnatööks.

Oled sobiv kandidaat, kui omad tugevat tehnilist taipu ja huvi elektroonika ja turvatehnika valdkonna vastu, oled kliendisõbralik ja ladus suhtleja nii kõnes, kui kirjas, oskad inglise keelt tehnilisel tasemel. Oled kiire õppimisvõimega ja valmis meeskonnatööks. Lisaks eesti keele valdamisele tuleb kasuks ka vene keele oskus suhtlustasandil.

Huvitavat tööd sõbralikus kollektiivis kiiresti arenevas turvasüsteemide hulgimüügiga tegelevas firmas, konkurentsivõimelist palka, igakülgset tuge müügipersonali ning firma juhtkonna poolt.

Firma poolt erinevad koolitused ja treeningud kõikide valdkondade osas.

Pakume põnevat ja vastutusrikast tööd, arenguvõimalusi.

Kaasaegseid töövahendeid.

Sporditoetust.

Lisainfo

Töökohad asuvad Tartus, aadressil Tähe 106b ja Tallinnas, aadressil Järveotsa tee 50c.