2023-08-23 14:48:55

Süsteemiadministraatorid

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda süsteemiadministraatoreid

Meie juures saad Sa tegeleda:
- automatiseerimisega (Ansible, Puppet, Chef)
- skriptimisega (Python, Bash, Powershell)
- Linux operatsioonisüsteemide ja nende majutatud rakenduste haldamise arendamisega
- turvalisuse hoidmisega ja tõstmisega teenustes
- unikaalsete väljakutsetega

Ootused kandidaadile

Sobid meile hästi, kui:
- oled laisk ja oskad masinad enda kasuks tööle panna
- soovid saada kogemust luure valdkonnas
- oled uudishimulik ja soovid ennast arendada
- Sul on eelnev töökogemus süsteemide töös hoidmisel
- suudad oma tööd dokumenteerida
- omad suurt pilti maailmas kasutusel olevatest IKT lahendustest
- ei häbene oma arvamust välja öelda ja kuulad, mida teistel on öelda
- oled Eesti Vabariigi kodanik ja oled valmis taotlema riigisaladuse luba

Erinevatel kohtadel tulevad kasuks teadmised DEVOPS valdkonnast, krüptograafiast, konteineritega töötamisest, andmeside lahendustest ja pöördkonstrueerimisest.

- Pakume Sulle võimalust teha tähendusega tööd tipptasemel meeskonnas
- Toetame Sinu arengut läbi maailmatasemel koolituste
- Tasustame Sinu tööd vääriliselt ja hoiame motivatsiooni kõrgel läbi ainulaadsete väljakutsete ning toetava töökeskkonna
- Pakume Sulle aastas 35+ päeva puhkust, et saaksid alati olla oma tippvormis