2023-08-23 14:48:55

Sündmuste koordinaator

Osaline kaugtöö võimalus

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda sündmuste koordinaatorit, kelle peamiseks ülesandeks on õppuste ja teiste sündmuste korraldusliku poole planeerimine, korraldamine ja logistika haldamine. Sinu töö hõlmab transpordi, majutuse ja toitlustuse korraldamist, sündmuspaikade ettevalmistust ning osalejatele kohapealse toe pakkumist. Sa oled meie õppuste juhi parem käsi kõigis korralduslikes küsimustes.

  • Erinevate ürituste ja õppuste koordineerimine
  • Ajakavade ja logistika korraldamine (transport, majutus, toitlustus)
  • Osalejate registreerimine ja kohapealne tugi
  • Eelarve jälgimine ja koostöö teenusepakkujatega
  • Tagasiside kogumine ja sündmuste täiustamine

Ootused

  • Väga head organiseerimisoskused
  • Võime hallata mitut projekti samaaegselt
  • Hea koostöö- ja suhtlemisoskus
  • Eesti- ja inglise keele oskus
  • Valmisolek riigisaladuse loa taotlemiseks
  • Kasuks tuleb varasem kogemus kaitseväe või Kaitseliidu õppustega

Omalt poolt pakume mitmekülgset hüvede paketti (39 päeva puhkust aastas, tervisekindlustust, paindlikust töö tegemisel jne)

Kui sinu kirg on pakkuda meeldejäävaid sündmusi ja olla ise osaline milleski olulises ja erilises, kandideeri kohe!