2023-08-23 14:48:55

Sotsiaalmeedia spetsialist / SMM

CVKeskus.ee klient
550 - 700 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Otsime loovat ja energilist sotsiaalmeediaspetsialisti, kes aitaks meil laiendada ja tugevdada meie kohalolekut sotsiaalmeedias.

Kui teil on annet ainulaadse sisu loomisel ja teile meeldib töötada dünaamilises meeskonna keskkonnas, liituge meiega ArtEstheticus, juhtivas laserepilatsiooni stuudiote  võrgustikus Eestis.

Meie brändid ArtEsthetic / ALVALINE on turul olnud alates 2015. aastast. Esimesed esteetilise kosmetoloogia filiaalid asuvad Riias, Lätis. Praegu oleme esindatud neljas riigis (Eesti, Poola, Leedu, Läti) ja meil on üle 20 filiaali. Aastal 2024 plaanime suurendada oma mõjujõudu Eestis, mistõttu otsime oma turundusosakonda sotsiaalmeedia spetsialisti.

Kohustused:

  • Visuaalselt ja tekstiliselt atraktiivse sisu loomine.
  • Suhtlemine klienditega: kommentaaride modereerimine, küsimustele ja sõnumitele vastamine.
  • Foto- ja videosessioonide korraldamine ja läbiviimine meie stuudiotes.
  • Koostöö blogijatega ja partnerluste läbirääkimiste pidamine.

Nõudmised:

  • Kogemus sotsiaalmeedia spetsialistina vähemalt 2 aastat.
  • Kohustuslik eesti ja vene keele oskus.
  • Graafiliste redaktorite kasutamise oskus ja loov lähenemine sisu loomisele.
  • Kogemus blogijatega töötamisel ja influence turunduse põhimõtete mõistmine.
  • Võime iseseisvalt oma tööd planeerida ja meeskonnas töötada.
  • Valmisolek sisu pildistamiseks perioodiliselt reisida teistesse linnadesse.

Töötingimused:

  • Kaugtöö vorm.
  • Osaline tööaeg.
  • Võimalus osaleda sisu loomisel otse stuudiotes.
  • 50% allahindlus laserkarvaeemaldus protseduuridele.
  • Tasulised tööreisid
  • Palk alates 550 kuni 700 eurot.

Pakume mitte ainult tööd, vaid ka võimalust saada osaks sõbralikust rahvusvahelisest professionaalide kollektiivist, kes püüdlevad täiuslikkuse poole kõiges.

Pakutavad hüved ja soodustused

Erialased arenguvõimalused
Iseseisvus oma töö korraldamisel
Kaasaegne töökeskkond
Kaugtöö võimalus
Paindlik tööaeg
Paindlikud võimalused töö- ja isikliku elu ühitamiseks
Rahvusvahelise karjääri võimalused
Tööl käimisega seotud transpordikulu hüvitamine