2023-08-23 14:48:55

Restorani teenindaja

Töö kirjeldus

Liitu LaSpa restoranide teenindusmeeskonnaga!

Otsime ametialaste oskustega säravat teenindajat, kes liituks meie hinnatud restoranide meeskonnaga.

Kui külalislahkus ei ole Sulle võõras ja oled pühendunud suurepärase klienditeeninduse pakkumisele, on see võimalus Sinu jaoks!

Ootused kandidaadile

  • Oled meeskonnamängija, Sulle meeldib pakkuda külalistele sõbralikku ja meeldejäävat kogemust.
  • Sulle meeldib tempokas ja vaheldusrikas töö ning pidev eneseareng.
  • Oskad hinnata kvaliteetset toitu ja jooki ning soovid oma teadmisi jagada külalistele.
  • Meie töös on oluline, et räägid eesti ja inglise keelt või mõnda muud levinud võõrkeelt.
  • Mis kõige olulisem - oled hea suhtleja ning positiivse ellusuhtumisega.
  • Pakume paindlikku tööaega graafiku alusel
  • Omatöötajatele ja nende pereliikmetele on mõeldud soodustused kõigilt meie teenustelt, sealhulgas tasuta vee- ja saunakeskuse ning jõusaali kasutust.
  • LaSpa on suur ettevõte ning meie juures on Sul võimalik ametialaselt areneda ja kasvada.

Ettevõte pakub

Meie poolt

- sõbraliku meeskonna toetus

- paindlik tööaeg (nädal tööl, nädal vaba)

- vajadusel tasuta majutus töövahetuse ajaks

Meile LaSpas on väga oluline külaliste ja töötajate heaolu. Meie töötajatel on võimalik soodustingimustel kasutada vee- ja saunakeskust, võtta osa joogatundidest ning nautida hoolitsusi Naudi LaSpas. Meie töötaja ning tema pere ja sõbrad saavad kasutada väga soodsaid erihindu majutusele, samuti pakume soodustusi restoranis.

Soovid lisainfot, helista Angelica Udeküll, tel 508 7300.