2023-08-23 14:48:55

Reklaamidirektor

Nostalgia Media
2500 - 3500 €/kuus Bruto
Osaline kaugtöö võimalus
Nostalgia Media OÜ on dünaamiline meediaettevõte, mis tegeleb kommertsraadiojaamade loomise ja edendamisega. Meie eesmärk on pakkuda kvaliteetset raadiosisu ja tõhusaid reklaamilahendusi oma klientidele. Seoses laienemisega otsime kogenud reklaamidirektorit, kes mängiks olulist rolli reklaami müügi arendamisel ja käibe suurendamisel.

Töö kirjeldus

  • Raadioreklaami müügistrateegia väljatöötamine ja rakendamine;
  • Uute klientide hankimine ja pikaajaliste partnerlussuhete arendamine;
  • Reklaamiteenuste aktiivne müük ettevõtte kommertsraadiojaamades;
  • Läbirääkimiste pidamine ja lepingute sõlmimine klientidega;
  • Kliendibaasi haldamine ja laiendamine;
  • Koostöö sisemiste ja väliste partneritega reklaamikampaaniate edukaks elluviimiseks;
  • Turutrendide, konkurentide tegevuse ja reklaamikampaaniate tulemuslikkuse analüüs;
  • Müügiplaanide täitmise jälgimine ja aruandlus.

Ootused kandidaadile

  • Hea eesti, vene ja inglise keele oskus;
  • Vähemalt 3-aastane töökogemus müügi valdkonnas, kogemus meediaettevõttes (raadio, televisioon, reklaamiagentuur) ja olemasolev kliendibaas;
  • Raadioreklaami turu tundmine ja võime tõhusalt meedia valdkonnas töötada;
  • Suurepärased läbirääkimisoskused ja oskus tehinguid sõlmida;
  • Reklaamiplatvormide ja analüüsivahendite kasutamise oskus;
  • Projektijuhtimise, planeerimise ja töökorralduse oskus;
  • Valmisolek töötada kaugelt koos võimalusega tulevikus kontorisse kolida.

Ettevõte pakub

  • Kaugtöö võimalus koos tulevikus kontorisse üleminekuga;
  • Tööaeg: 5 päeva nädalas;
  • Konkurentsivõimeline palk koos tulemustel põhineva boonussüsteemiga;
  • Professionaalse arengu ja karjäärivõimalused.
  • 30 päeva puhkust aastas

Pakutavad hüved ja soodustused

Erialased arenguvõimalused
Esimestel haiguspäevadel keskmise palga säilitamine
Iseseisvus oma töö korraldamisel
Kaasaegne töökeskkond
Kaasav töökultuur (töötajate arvamusega arvestamine)
Kaugtöö võimalus
Organisatsioonisisesed head karjäärivõimalused
Paindlik tööaeg
Paindlikud võimalused töö- ja isikliku elu ühitamiseks
Peresõbralik tööandja
Rahvusvahelise karjääri võimalused
Tasustatud lisapuhkus või vabad päevad
Tööaja osas arvestatakse töötajate arvamusega