2023-08-23 14:48:55

Puhastusteenindaja/Уборка

Töö kirjeldus

Otsime kogemustega, vastutustundlikku ja hoolikat inimest, kes aitaks hoida meie kontorit ja tootmisruume puhtana. / Ищем аккуратного и ответственного человека с опытом работы для поддержания чистоты в офисе и на производстве.

Tööülesanded/Что нужно будет делать:

  • Kontori- ja tootmisruumide regulaarne koristamine/Регулярная уборка офисных и производственных помещений.
  • Ühiskasutatavate alade puhtuse tagamine/Поддержание порядка в зонах общего пользования.
  • Puhtuse ja korra hoidmine vastavalt nõuetele/Контроль чистоты и соблюдение стандартов.

Ootused kandidaadile

Meie ootused/Наши ожидания:

  • Töökogemus koristajana/Опыт работы в уборке.
  • Tähelepanelikkus detailide suhtes ja vastutustundlikkus/Внимательность к деталям и ответственность.
  • Hoolikas ja kohusetundlik tööstiil/Аккуратность и желание работать качественно.
  • Suhtlustasandil vene keele oskus./Знание русского языка на разговорном уровне.

Ettevõte pakub

Pakume:

  • Osalise tööajaga töö paindliku graafikuga/Работа на полставки с гибким графиком.
  • Stabiilset  tööd rahvusvahelises ja kiiresti arenevas ettevõttes/Стабильная работа в международной и быстро развивающейся компании.
  • Sõbralikku ja toetavat meeskonda/Дружелюбный и поддерживающий коллектив.
  • Turvalist töökeskkonda/Безопасная рабочая среда.
  • Meeskonnaüritusi/Мероприятия.