2023-08-23 14:48:55

Personalispetsialist

Ametikoha kirjeldus

Otsime oma meeskonda motiveeritud ja kogenud personalispetsialisti, kes soovib anda oma panuse ettevõtte töötajate arendamisse ja heaolu tagamisse. Personalispetsialist vastutab personalihalduse protsesside igapäevase juhtimise eest, toetades töötajate värbamist, arendamist ja töörahulolu.

Tööülesanded:

  • Töökuulutuste koostamine ja värbamisprotsesside läbiviimine.
  • Uute töötajate sisseelamisprotsessi korraldamine ja juhendamine.
  • Tööõiguse nõuetele vastavuse tagamine ja ettevõtte sisereeglite järgimine.
  • Töötajate andmebaasi ja muude personalialaste süsteemide haldamine.
  • Personalialaste aruannete ja analüüside koostamine juhtkonnale.

Meie ootused Sinule

  • Eelnev töökogemus personalitöös või sarnasel ametikohal vähemalt 2 aastat.
  • Hea arusaam Eesti tööõigusest ja personalihaldusest.
  • Suurepärane suhtlemis- ja koostööoskus.
  • Tugev organisatsiooniline võimekus ja iseseisvus.
  • Väga hea eesti ja inglise keele oskus nii kõnes kui ka kirjas.

Omalt poolt pakume

  • Võimalust kuuluda avatud ja sõbralikku kollektiivi.
  • Kaasaegset spetsiaalselt IT-tööks kujundatud töökeskkonda.
  • Konkurentsivõimelist töötasu ja motivatsioonisüsteemi.
  • Ühiseid ettevõtmisi kontoris ja kontorist väljas.

Pakutavad hüved ja soodustused

Erialased arenguvõimalused
Kaasaegne töökeskkond
Kaasav töökultuur (töötajate arvamusega arvestamine)
Motiveeriv lisahüvede pakett
Peresõbralik tööandja
Spordiga tegelemise toetus