2023-08-23 14:48:55

Personalispetsialist

Töö kirjeldus

Otsime personalispetsialisti, kes ei karda ei Excelit ega spordiürituste korraldamist!

TLT ootab mitmekülgset personalispetsialisti, kelle tööülesanded jagunevad täiuslikus harmoonias kolmeks: personaliarvestus, koolituste korraldamise tugi ning sporditeemade koordineerimine. Otsime inimest, kellele sobib nii andmete sisestamine, meeskonnatöö koolituste korraldamine kui ka kolleegide motiveerimine tervislikku eluviisi järgima.

Ootused kandidaadile

Oled oodatud meie tiimi, kui Sind iseloomustab:
• Proaktiivsus ja uuendusmeelne lähenemine
• Hea organiseerimis- ja suhtlemisoskus, täpsus ning koostöövalmidus
• Huvi spordivaldkonna vastu
• Sa omad kõrgharidust ning eelnevat kogemust personaliarvestuses ja kokkupuudet koolituste korraldamisega
• Valdad eesti keelt kõrgtasemel, vene ja inglise keele oskus tuleb kasuks

Meiega liitudes saad kombineerida nii oma kire personaliarvestuse töö vastu kui ka loomingulisuse olles kaasatud koolituste ja spordiürituste korraldamisse. Pakume paindlikku tööaega ja toetavat kollektiivi ning 35 päeva puhkust kalendriaastas. Toetame Sinu arengut mitmekülgsete täiendkoolitustega ning hoolime Sinu tervisest, pakkudes soodustusi tervise edendamiseks ja sportimiseks.