2023-08-23 14:48:55

Pearaamatupidaja

GENEVA OÜ
1400 - 1800 €/kuus Bruto

Pearaamatupidaja Geneva OÜ

Raamatupidamine seotud ettevõtetes  Geneva OÜ, Sanesi OÜ

Asukoht: Narva, Eesti

Ametikoha kirjeldus: Otsime kogenud pearaamatupidajat kahe ettevõtte raamatupidamise korraldamiseks, mis tegutsevad hotellinduse, toitlustuse ja ürituste korraldamise valdkonnas.

Tööülesanned ja nõudmised

Tööülesanded:

  • Täielik raamatupidamine kolmele ettevõttele
  • Maksudeklaratsioonide TSD, KMD ettevalmistamine ja esitamine
  • Palgaarvestus ja väljamaksete ettevalmistamine
  • Suhtlemine klientide ja tarnijatega
  • Finantsanalüüs ja aruandlus

Nõudmised:

  • Eesti keele oskus - B1 tase
  • Kogemus programmidega Merit Aktiva + Merit Palk
  • Teadmised ja kogemus elektroonsete dokumendihaldussüsteemidega: Envoice, Finbite või CostPocket
  • Baasprogrammide Outlook, Word, Excel tundmine
  • Kogemus hotellinduse ja totilustuse valdkonnas on eeliseks
  • Kõrge vastutustunne ja organiseerimisvõime
  • Oskus töötada suure infomahuga ja pidada kinni tähtaegadest
  • Soov enesearenguks ja professionaalseks kasvuks

Ettevõte pakub:

Pakume:

  • Stabiilset tööd arenevates ettevõtetes
  • Konkurentsivõimelist palka
  • Tuge kvalifikatsiooni tõstmisel ja uute oskuste omandamisel

Pakutavad hüved ja soodustused

Erialased arenguvõimalused
Peresõbralik tööandja
Tööaja osas arvestatakse töötajate arvamusega