2023-08-23 14:48:55

Otsime turundusspetsialisti PetCitysse!

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

SINU VASTUTUS:

  • osaled turundusplaanide ja - eelarvete koostamisel;
  • eesmärgistad, teostad ja analüüsid PetCity turundustegevusi jälgides aastaplaane;
  • valmistad ette igakuiseid kampaaniaid – sh. kampaania briif kauplustele ja LV, LT turgudele, materjalide kujundused, tootmine, toimetamine kauplustesse;
  • suhtled aktiivselt kaubanduskeskuste turundusega, et kasutada nende turunduskanaleid ja tagad, et PetCity pakkumised oleks üleval kaubanduskeskuste veebilehel;
  • juhid PetCity ja partnerbrändide tegevusi;
  • lööd kaasa arendusprojektides, nt uute toodete lansseerimised;
  • koordineerid kliendiüritusi ja näitustel osalemist;
  • tellid, komplekteerid ja saadad erinevatele koostööpartneritele turundusmaterjale jakingitusi;
  • suhtled koostööpartneritega – varjupaigad, kennelid, aretajad.

Ootused kandidaadile

SOBID, KUI SUL ON:

  • Eelnev turundusalane töökogemus ja/või sellealane haridus soovitavalt jaekaubanduses;
  • kohusetundlikkus, kannatlikkus ning kiire reageerimine;
  • hea visuaalne stiilitunnetus, väga suureks plussiks on võimekus teha ise lihtsamaid kujundustöid;
  • väga hea projektijuhtimise oskus;
  • hands-on suhtumine;
  • hea eesti ja inglise keele oskus, kuna töö eeldab igapäevast suhtlemist Läti ja Leedu kolleegidega.

Ettevõte pakub

PAKUME SULLE:

  • võimalust teha olulist ja vaheldusrikast tööd sõbralikus meeskonnas;
  • arenguvõimalusi ning püsivat ja pikaajalist töösuhet;
  • ajalehe Postimees digipaketti, mis annab ligipääsu Postimehe tasulisele sisule veebis ja mobiilis; tervisekindlustust, mis on mõeldud tasuliste meditsiiniteenuste (hambaravi, eriarstid jne) hüvitamiseks üle Eesti kõikides meditsiiniasutustes;
  • soodustust lemmiklooma ja ilutoodete ostmisel.