2023-08-23 14:48:55

OTSIME BAARITÖÖTAJAT

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda sõbralikku ja kohusetundlikku baaritöötajat, kelle tööülesandeks on pakkuda meeldivat teenindust meie Dzingel Hotelli baaris.

Tööülesanded:

  • Baaritoodete ja vitriinitoodete müük ja serveerimine
  • Kokteilide valmistamine ja serveerimine
  • Kohvijookide valmistamine ja serveerimine
  • Töö kassaga, arveldamine klientidega
  • Inventuuride läbiviimine

Tööaeg:

  • E-L kell 17:00–23:00, töö graafiku alusel. Töö sobib ka üliõpilastele.

Ootused kandidaadile

Nõudmised kandidaadile:

  • Varasem töökogemus baaris või toitlustuses on eeliseks
  • Vanus vähemalt 18 eluaastat
  • Hea suhtlemisoskus ja pingetaluvus
  • Kohusetundlikkus ja täpsus
  • Valmisolek töötada õhtuti ja nädalavahetustel
  • eesti-ja inglise keele oskus

Ettevõte pakub

Pakume:

  • Sõbralikku ja toetavat meeskonda
  • Paindlikku töögraafikut
  • Võimalust õppida ja areneda
  • Konkurentsivõimelist töötasu

Kui sulle meeldib töötada teeninduses ja baaris, siis ootame sinu CV-d

Pakutavad hüved ja soodustused

Erialased arenguvõimalused
Kaasaegne töökeskkond
Kaasav töökultuur (töötajate arvamusega arvestamine)
Organisatsioonisisesed head karjäärivõimalused
Paindlik tööaeg
Paindlikud võimalused töö- ja isikliku elu ühitamiseks
Soodustingimustel või tasuta toitlustus
Spordiga tegelemise toetus
Tööl käimisega seotud transpordikulu hüvitamine