2023-08-23 14:48:55

Öine turvatöötaja

Forus Security AS
Alates 8.5 €/tunnis Bruto

Töö kirjeldus

Otsime hea inglise keele oskusega korrektseid ja proaktiivseid inimesi esinduslikule objektile Tallinna kesklinnas. Turvatöötajana kuuluvad Sinu tööülesannete hulka inimeste suunamine ja abistamine, ATS ja videovalvesüsteemide jälgimine, häiretele reageerimine ning läbipääsu režiimi tagamine. Samuti suhtled igapäevaselt maja töötajate ja klientidega ning tegeled nende muredega, pakkudes neile turvatunnet ja meelerahu nende igapäevastes toimetustes.

Ootused kandidaadile

Sinult ootame:

  • vanust vähemalt 21 eluaastat;
  • vähemalt põhihariduse olemasolu;
  • eesti keele oskust suhtlustasandil (B2) ja heal tasemel inglise keele oskust;
  • turvatöötaja tase 4 kutsetunnistuse olemasolu või valmidust seda enne tööle asumist omandada.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  • täiskohaga tööd graafiku alusel E-R 18:00-08:00; L-P 8:00-20:00 / 20:00-8:00;
  • tööalast väljaõpet ja täiendkoolitusi ning tuge turvajuhilt;
  • töötasu 8,50 eur/h bruto;
  • soodsaid sportimisvõimalusi läbi Spordiseltsi: Myfitnessis, Kalev Spas ning mujal Tallinnas Sinule ja Sinu alaealistele lastele;
  • täiendavat tervisekindlustust ja sooduspakkumisi partneritelt;
  • toetuseid eraeluliste sündmuste korral;
  • võimalust teha lisatööd ka erinevatel suurüritustel.