2023-08-23 14:48:55

Müügivaldkonna eestvedaja

Töö kirjeldus

Otsime müügivaldkonna eestvedajat, kelle roll on kasvatada müügitulemusi ja klientide rahulolu.

Sinu peamiseks väljakutseks on meeskonna tulemuslik juhtimine, tööprotsesside ja koostöö arendamine ning ambitsioonikate eesmärkide täitmine.

Meiega on sul võimalus:

  • kasvada Eesti edukaimas, kiiresti arenevas meediaettevõttes;
  • anda oma panus, et mõjutada oluliselt ettevõtte arengut ja kasumlikkust;
  • töötada valdkonna parimate tegijatega ning ennast mitmekülgselt arendada.

Ootused kandidaadile

Ootame just sind kandideerima:

  • kui sind sütitab tahe saada müügivaldkonna eestvedajaks ning maksimeerida ettevõtte tulemusi;
  • oskad näha suurt pilti;
  • oled positiivne, ambitsioonikas ja ettevõtlik;
  • hindad kõrgelt positiivset tööõhkkonda, koostööd ja edasiviivat suhtumist;
  • sul on väga hea analüüsivõime;
  • sul on väga hea suhtlemisoskus ja saavutad inimestega kergesti kontakti;
  • sul on väga hea eesti ja inglise keele oskus.

Ettevõte pakub

Pakume sulle:

  • põnevat tööd
  • häid töötingimusi
  • toetavat meeskonda
  • juhtkonna tuge
  • modernset töökeskkonda kesklinnas

Tule ja ole osa meie eduloost!