2023-08-23 14:48:55

Müügikonsultant

Töö kirjeldus

Müügikonsultant saab tööd täiskoormusel (asenduslepinguga) Tallinna Ülemiste keskuse Swarovski kaupluses.

Otsime inimest, kellele meeldib aktiivne müügitöö luksuslikus töökeskkonnas. Sinu ülesandeks on klientide inspireerimine ja unistuste täitmine läbi Swarovski kaubavaliku tutvustamise.

Ootused kandidaadile

  • Oled sõbralik ja abivalmis suhtleja
  • Sul on huvi ja tahe töötada inimestega
  • Soov enda teadmisi ja oskusi juveelide ning käekellade valdkonnas täiendada ja arendada
  • Oled valmis igapäevaselt tulemuste nimel pingutama
  • Omad vähemalt keskharidust
  • Valdad eesti ja vene keelt vähemalt suhtlustasandil
  • Kasuks tuleb inglise keele valdamine suhtlustasandil

Ettevõte pakub

  • Pakume imeliselt säravat ja kaunist töökeskkonda
  • Ainulaadset väljaõpet ja täiendkoolitusi juveelide ja käekellade maailmas
  • Tegevusterohket tööelu
  • Tööpäevi graafiku alusel esmaspäevast pühapäevani
  • Ettevõtte eripärast lähtudes motivatsioonipaketti
  • Ühisüritusi ja tähtpäevade kingitusi