2023-08-23 14:48:55

MÜÜGIKONSULTANT - KLIENDITEENIDAJA

Töö kirjeldus

Otsime osalise tööajaga inimest, TAMEC PROFIRIIDED Pärnu  Port Artur 2 keskuse kauplusesse MÜÜGIKONSULTANT-KLIENDITEENINDAJAKS, kes armastab aktiivset müüki ja suhtlemist klientidega. Tööülesandeks on

  • klientide proaktiivne teenindamine;
  • personaalne nõustamine ja müük kaupluses;
  • kaupade vastuvõtt ja väljapanek;
  • inventuurides osalemine;
  • kaupluse korrashoiu tagamine.

Ootused kandidaadile

Oled õige kandidaat, kui Sa:

  • tunned rõõmu klientidega suhtlemisest ja oskad neid ka kuulata;
  • oled orienteeritud tulemusele;
  • omad eelnevat vähemalt 3 aastast töökogemust klienditeenidajana või müügivaldkonnas;
  • tunned arvutit;
  • oskad suhtlustasandil eesti keelt, kasuks tuleb vene ja inglise keele oskus;
  • oled algatus- ja õppimisvõimeline;

Eeliseks on:
• Töörõivaste, isikukaitsevahendite või tööriistade kasutuskogemus;

Ettevõte pakub

Pakume:

• põhipalka ja tulemustasu vastavalt müügitulemustele;
• soodustusi oma toodetele;
• Stebby (Sport-ID)
• kauplus avatud E-L 10:00-20:00, P 10:00-18:00