2023-08-23 14:48:55

Müügijuht

CVKeskus.ee klient
3000 - 10000 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Värbame müügijuhi, kelle ülesandeks on ehitada oma müügitiim. Nõudlus meie toodete järgi on ääretult kõrge, see ei vaja enam tõestamist kuna oleme Eesti suurim robotite müüja! Müügijuhile on ette nähtud põhjalik väljaõpe. Otsime inimest, kes tahab areneda läbi teiste õpetamise ja eeskujuks olemise.

• Müügitiimi haldamine, hoidmine, arendamine
• Müügikohtumistel käimine koos müügiesindajatega ning teostama müügikohtumisi ka iseseisvalt (Field days)
• Müügiesindajate juhendamine
• Koosolekute läbiviimine
• Töötajate motiveerimine

Ootused kandidaadile

•Sa oled hea õppija
•Sa oled initsiatiivikas klientide ja töötajatega suhtlemisel
•Sa oled julge ja tahtejõuline
•Sa tahad end arendada müügitöös ja juhtimises
•Sa oled positiivne ja särav
•Sa oled hea suhtleja
•Sul on vähemalt keskharidus
•Sul on B-kategooria juhilubade olemasolu ja auto kasutamise võimalus

•Leping on partnerleping ehk kandideerijal peab olema isiklik ettevõte.

•Tasu on 100% tulemuslik, mis koosneb isiklikust müügist ning meeskonnamüügist.

•Kõik meie kliendid tulevad nii teile kui ka teie müügitiimile läbi partner-ettevõtte, kelle põhiline oskus on klientide leidmine. Seega ise ei pea kliente otsima.

• Väga head müügi- ja juhtimisalast väljaõpet tööle asumisel ning oskuste arendamist töö käigus;
• Organiseeritud kliendikohtumisi teile ja teie tiimile;
• Häid ja innovatiivseid tooteid, mida vajaks ja kasutaks iga inimene või ettevõte;
• Lisaks pakume head motivatsioonipaketti;
• Eneseteostusvõimalusi rahvusvahelises firmas
• Edukale ja ambitsioonikale juhile pakume võimalust saada müügidirektoriks.
• Värbame ühe juhi ehk siis sellele kohale on ainult 1 vaba koht.

Lisainfo

Kasuks tuleb varasem müügi- ja/või juhtimiskogemus.