2023-08-23 14:48:55
Müügiesindaja
VIP 1

OÜ Salehunt
2000 - 10000 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Otsime energilisi ja motiveeritud inimesi, kes soovivad liituda meie edumeelse müügimeeskonnaga.

Pakume võimalust müüa G4S Nublu suitsu- ja vingugaasiandureid ning AIKO koduvalve süsteeme. Töö hõlmab ukselt-uksele müüki üle kogu Eesti, andes sulle võimaluse suhelda vahetult klientidega ja tutvustada neile G4s-i innovaatilisi tooteid, mis aitavad kaitsta nende kodusid ja peresid.

Naudi iseseisvat töökorraldust ja paindlikku ajakava, ning vii meie turvavahendid inimesteni, kes neid kõige rohkem vajavad.

Ootused kandidaadile

  • Eelnev kogemus ukselt-uksele müügis tuleb kasuks, kuid ei ole kohustuslik.
  • Hea suhtlemisoskus ja oskus veenda inimesi.
  • Positiivne ellusuhtumine ja sihikindlus.
  • Valmidus iseseisvaks tööks ja graafiku planeerimiseks.
  • Valmidus töötada vähemalt 4 päeva nädalas.

Ettevõte pakub

  • Paindlikku tööaega – saad ise oma tööaja planeerida.
  • Võimalust teenida kuus 2000-10000€, olenevalt sinu müügitulemustest.
  • Tugevat koolitussüsteemi, mis keskendub suhtlus- ja müügioskuste arendamisele.
  • Toetavat ja motiveerivat meeskonda.
  • Võimalust areneda ja karjääriredelil tõusta.