2023-08-23 14:48:55

Müügiesindaja

Besel-Alarm OÜ
2000 - 6000 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Otsime aktiivset ja pühendunud müügiesindajat, kelle peamiseks ülesandeks on luua ja arendada usaldusväärseid suhteid klientidega. Teie tööks on nii juriidiliste kui ka eraisikutega suhtlemine, pakkumiste koostamine ning kliendipõhiste lahenduste väljatöötamine. Teile antakse vabadus iseseisvalt otsuseid langetada ja mõjutada oma töö tulemust. Teil on võimalus töötada väga mitmekesiste klientidega ning pakkuda neile lahendusi, mis muudavad nende elu lihtsamaks ja turvalisemaks.

Ootused kandidaadile

Otsime inimesi, kes:

  • Püüdlevad alati eesmärkide saavutamise poole ja tunnevad rahulolu kvaliteetselt tehtud tööst.
  • On valmis lahendama keerukaid probleeme ja näevad raskustes väljakutseid, mis aitavad neil areneda.
  • Armastavad klientidega suhtlemist ja suudavad luua pikaajalisi, usaldusväärseid suhteid.
  • Oskavad leida tasakaalu aktiivse müügitöö ja kuulamisoskuse vahel, mõistes, mida klient tegelikult vajab.
  • Valdavad vene ja eesti keelt vabalt ning saavad vajadusel aru ka ingliskeelsetest dokumentidest.
  • Omavad B-kategooria juhiluba.
  • Eelnev müügikogemus on teretulnud, kuid kui teil on suur huvi ja soov selles valdkonnas areneda, pakume teile väljaõpet ja tuge.

  • Huvitavat ja dünaamilist tööd, kus iga klient ja projekt on unikaalne ning nõuab individuaalset lähenemist.
  • Vabadust oma tööülesannete raames iseseisvaid otsuseid langetada ja mõjutada tulemusi.
  • Töötasu, mis sõltub otseselt teie saavutustest ja meeskonna tulemustest.
  • Pidevat väljaõpet ja enesearengut, et töötada kaasaegsete süsteemide ja lahendustega.
  • Karjäärivõimalusi stabiilses ja kasvavas ettevõttes, kus teie panust ja ideid hinnatakse.
  • Töökeskkonda, kus teie ideid ja algatusi kuulatakse ning tulemusi hinnatakse.

Pakutavad hüved ja soodustused

Erialased arenguvõimalused
Ettevõttes osaluse saamise võimalus
Iseseisvus oma töö korraldamisel
Kaasaegne töökeskkond
Kaasav töökultuur (töötajate arvamusega arvestamine)
Organisatsioonisisesed head karjäärivõimalused
Tööaja osas arvestatakse töötajate arvamusega
Tööl käimisega seotud transpordikulu hüvitamine