2023-08-23 14:48:55
Müügiassistent-klienditeenindaja
VIP 1

Me kasvame veelgi ja seoses sellega otsime oma meeskonnaga liituma julget, rõõmsameelset, taibukat ja nobedate näppudega müügiassistent-klienditeenindajat.

Innovative Water Systems OÜ on 2007. aastal asutatud Eesti kapitalil põhinev tootmisettevõte, mis toodab plastist pumplaid, mahuteid, septikuid ja suuremõõtmelisi torusid.
Oleme tänaseks kasvanud ligi kolmekümne liikmeliseks meeskonnaks ja keskendume kauakestvate plastpumplate arendamisele ning tootmisele.
Meie klientideks on vee-ettevõtted, ehitusettevõtted, pumbatootjad, tööstused ja edasimüüjad Baltikumis, Põhjamaades ja Kesk-Euroopas. Ligi poole meie toodangust moodustab eksport ja liigume ekspordikasvu suunal.

Töö kirjeldus

  • Müügitellimuste vastuvõtmine ja tellimuste haldamine nende lõpliku teostamise ja tarneni kliendini
  • Klientidega suhtlus (Eesti ja ekspordikliendid), sh tehniliste tootejooniste kooskõlastamine klientidega, müügipakkumiste koostamine
  • Igakülgne abi Müügiosakonnale, sh klientide vastuvõtmine, ostu-müügiassistendi asendamine puhkuse ajal

Ootused kandidaadile

  • Varasem töökogemus müügiassistendi või klienditeenindajana
  • Hea organiseerimis- ja suhtlusoskus
  • Valdad eesti ja inglise keelt väga heal tasemel (nii suuliselt kui kirjalikult) ja vene keelt suhtlustasandil
  • Oled vastutustundlik ja soovid töötada meeskonnas
  • Sul on vähemalt keskharidus
  • Microsoft Office programmide kasutamise kogemus
  • Sa oskad hästi oma aega planeerida ja suudad tähtaegadest kinni pidada ka pingelises ja töörohkes olukorras;

Sul on kandideerimisel eelis, kui:

  • Majandusalased teadmised, mida täiendavad tehniline taip ja loogiline mõtlemine.
  • Omad varasemat töökogemust sisseostus ja logistikas
  • On kogemus müügiprotsesside toetamises

Ettevõte pakub

  • Konkurentsivõimelist palka + kütusekompensatsiooni
  • Stabiilset töökohta ja arenguvõimalusi
  • Meeldivat ja sõbralikku kollektiivi ning ühisüritusi

Lisainfo

Tööaeg: E - R, 08:30 - 17:00
Tööle asumise aeg: Niipea kui võimalik
Töökoht: Aruküla tee 65, Jüri alevik