2023-08-23 14:48:55

Laotööline

Masku Baltic OÜ
1600 - 1800 €/kuus Bruto
Masku on 1983. aastal asutatud Soome juhtiv mööblimüügikett, millel on 50 kauplust Soomes ning lisaks poed Tallinnas, Tartus ja Pärnus.

Laotöötaja

Töö kirjeldus

Otsime oma kollektiivi laotöötajat.

Tööülesanneteks oleks

Kauba vastuvõtt ja väljastamine

Kauba komplekteerimine ja väljastamine

Kauba paigutamine riiulitele ja alustele

Lao korrashoid

Lao invetuurides osalemine

  •  Töö on täistööaeg - (esmaspäevast reedeni, kella 10-18.00)
  •  Töö asukoht oo Smuuli tee 43 Tallinn.

Ootused kandidaadile

  • Sa oled kohusetundlik ja täpne
  • Sul on varasem töökogemus antud alal
  • Sul on soov tööd teha, ennast täiendada ja seeläbi anda oma panus meie kasvule
  • Sa oled positiivse mõtlemisega ja Sinu jaoks on oluline tehtud töö kvaliteet
  • Ideaalis on Sul tõstukijuhi load ja/või praktiline töökogemus käsitõstukiga töötamisel laos

Ettevõte pakub

  • Konkurentsivõimeline töötasu
  • Korralik väljaõppe ja pakume ettevõttesiseseid soodustusi
  • Sõbralikku meeskonda, häid töötingimusi ja sporditoetust

Pakutavad hüved ja soodustused

Kaasaegne töökeskkond
Kaasav töökultuur (töötajate arvamusega arvestamine)
Spordiga tegelemise toetus