2023-08-23 14:48:55

Laooperaator

DPD Eesti AS
Alates 6.79 €/tunnis Bruto

Töö kirjeldus

LAOOPERAATOR, otsime Sind, kui Sa hindad dünaamilist töökeskkonda ja soovid olla osa meie toimekast meeskonnast!

Sinu põhitööülesanneteks on:

  • Kiire ja täpne tagastatud ja laopakkide töötlus: skaneeri, otsi andmeid, sildista ja sisesta andmeid laoprogrammi
  • Dokumentide õigeaegne ja korrektne tagastamine
  • Aktiivne suhtlus klienditeeninduse ja transpordiosakonnaga

Ootused kandidaadile

See töö sobib sulle, kui

  • Sul on varasem töökogemus logistika või transpordi valdkonnas
  • Räägid vabalt eesti keeles ning inglise keelt oskad suhtlustasandil
  • Oled arvutiga Sina peal
  • Sul on hea pingetaluvus ning võime jagada ennast korraga mitmete tööülesannete vahel
  • Oled valmis füüsiliseks tööks (pakkide max kaal kuni 31,5 kg)
  • Oled täpne, kohusetundlik ja Teeme ära! suhtumisega
  • Sinu karistusregister on puhas

Ettevõte pakub

Pakume sulle

  • Tööaega vastavalt graafikule esmaspäevast reedeni: töövahetused on 06:30-15:00 ja 15:00-23:30
  • Tunnitasu 6.79 eurot (bruto), pärast katseaega on tunnitasu 7.00 eurot ning lisandub tulemustasu kuni 20% põhipalgast
  • Transporti Tallinna kesklinnast tööle ja tagasi
  • Põhjalikku väljaõpet
  • Haiguslehele jäädes kompensatsiooni esimesest haiguspäevast
  • Korralikke kaasaegseid ja turvalisi töövahendeid
  • Spordisoodustust 33 eurot kuus
  • Tasuta sooja toitu õhtuvahetustes