2023-08-23 14:48:55
Laohoidja
VIP 1

Laohoidja

OÜ DIAMEDICA
Alates 1800 €/kuus Bruto
OÜ DIAMEDICA tegeleb Baltimaades labori- ja haiglatarvikute ning -seadmete müügiga, paigaldusega ning tehnilise toega.

Töö kirjeldus

Otsime oma Tallinna lattu laohoidjat.
Pakume tööd tähtajalise lepinguga, lapsehoolduspuhkusele mineva töötaja asendamiseks.

Laohoidja tööülesanneteks on:

  • igapäevase laotöö organiseerimine;
  • kauba vastuvõtt ja kontrollimine,
  • tellimuste komplekteerimine ja väljastamine;
  • inventuuri läbiviimine;
  • lao puhtuse ja korrasoleku tagamine ning riskide ohjamine.

    Tööaeg laos: E-R 8.00 - 16.30.
    Tööleasumise aeg:  alates jaanuar 2025.

Ootused kandidaadile

  • Eesti keele vaba valdamine, inglise keele oskus vähemalt algtasemel;
  • arvutikasutusoskus tavakasutaja tasemel (Word, Excel);
  • positiivne hoiak, hea suhtlemisoskus ja koostöövalmidus;
  • loogiline mõtlemine;
  • otsustus- ja vastutusvõime;
  • täpsus, korrektsus;
  • B-kategooria juhiluba;
  • kasuks tuleb eelnev laos töötamise kogemus ja tõstukijuhtimisoskus.

Ettevõte pakub

Pakume:

  • palka alates 1800 eurot kuus;
  • tööd rahvusvahelises ettevõttes;
  • kaasaegseid töötingimusi;
  • sporditoetust;
  • stabiilset tööd ja toetavat meeskonda.