2023-08-23 14:48:55
Kvaliteedijuht
VIP 1

Töö kirjeldus

Unico siduve-ettevõte Grupo Unico otsib oma meeskonda kvaliteedijuhti Hispaaniasse. Kui sul on kogemusi ehitussektoris ja soovid liituda rahvusvahelise meeskonnaga, siis oled just see, keda otsime!

  • Tööde kvaliteedi kontroll ja tagamine objektidel – tagad, et kõik ehitusprojektid vastavad kehtivatele standarditele ja klientide ootustele.
  • Tööohutuse kontroll ja tagamine objektidel – juhendad ja jälgid, et kõik objektidel töötavad inimesed järgivad ohutusnõudeid ja eeskirju.

Ootused kandidaadile

  • Vähemalt 3-aastane kogemus sarnasel positsioonil ehitussektoris.
  • Hea eesti, vene ja inglise keele oskus; hispaania keel tuleb kasuks.
  • Täpsus, kohusetundlikkus ja oskus töötada meeskonnas.

Ettevõte pakub

  • Konkurentsivõimeline palk alates 2500€ neto.
  • Tasuta majutus Hispaanias.
  • Võimalus töötada ja areneda rahvusvahelises keskkonnas.
  • Pakume lisaks põhipalgale ka tulemustel põhinevaid boonuseid ja teisi hüvesid, mis sõltuvad sinu töö tulemuslikkusest ja panusest projektide õnnestumisse.