2023-08-23 14:48:55

Kraanatehnik / крановый техник

Töö kirjeldus

Kraanade korraline hooldus ja remont: Scania ja Volvo Penta diiselgeneraatorite hooldus, kulunud mehhanismi komponentide rikete tuvastamine, masinate elektriahelas vigade otsimine ja kõrvaldamine, hüdraulika ja elektrimehaanika süsteemide remont ja hooldus.

Работа включает в себя регламентное обслуживания и ремонт парка крановой техники: обслуживание дизель-генераторов Scania, Volvo Penta, дефектация изношенных узлов механизмов, поиск неисправности и устранение в электрической цепи перегружателей, ремонт и обслуживание гидравлических и электромеханических систем.

Ootused kandidaadile

  • Sul on teadmised ja kogemused töötamiseks mehaanika, hüdraulika, elektriahelate ja automaatikasüsteemidega (PLC Siemens, sagedusmuundurid)
  • Oskad ohutult kasutada elektrilisi tööriistu ja seadmeid, samuti kasutada mõõteriistu ja tööriistu
  • Sul on tugevad probleemide lahendamise oskused ja proaktiivne lähenemine hooldusele ja remondile
  • Omad B-kategooria autojuhiluba
  • Sul on hea suhtlemis- ja meeskonnatöö oskus
  • Inglise keele oskus tuleb kasuks

  • У тебя имеется знание и опыт работы с механикой, гидравликой, электрическими цепями и с системой автоматики (PLC Siemens, частотные преобразователи)
  • Ты умеешь безопасно обращаться с электроинструментом и оборудованием, а также пользоваться измерительными приборами и инструментом
  • У тебя сильные навыки решения проблем и активный подход к техническому обслуживанию и ремонту
  • Имеются водительские права категории В
  • У тебя хорошие коммуникативные навыки и навыки работы в команде
  • Знание английского языка приветствуется

Pakume stabiilset tööd ja töötajaid väärtustavat töökeskkonda, konkurentsivõimelist töötasu, erinevaid kollektiivlepingujärgseid lisatasusid ja soodustusi, Stebby toetust, 31 päeva puhkust, soodustingimustel toitlustust ja muid hüvesid.

Предлагаем стабильную работу и ценящую работников трудовую среду, конкурентноспособную зарплату, различные бонусы и пособия в рамках коллективного договора, поддержку занятий спортом, 31 день отпуска, льготное питание и другие льготы.