2023-08-23 14:48:55
Kosmeetikatoodete ja aparatuuri B2B müügikonsultant
VIP 8

Töö kirjeldus

OTSIME KOSMEETIKATOODETE JA APARATUURI B2B MÜÜGIKONSULTANTI

Huvitud iluvaldkonnast ja soovid tänu heale müügitööle teenida keskmisest palgast oluliselt rohkem?

Otsime kosmeetikatoodete ja aparatuuri B2B müügikonsultanti, kelle tööks on CNC Cosmetic, Baehr jt. iluvaldkonna tipptegijate aparatuuri, toodete ja koolituste müük ilusalongidele ning iluteenindajatele.

Müügitöö toimub nii otsemüügi vormis kui ka messidel ja promoüritustel, millel regulaarselt osaleme. Ootame kandideerima julgeid ja avatud suhtlejaid, kes loovad meelsasti uusi professionaalseid suhteid iluvaldkonnas ja on valmis tegema nii aktiivset müügitööd kui ka pakkuma müügituge salongidele meie toodete müügis.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui

  • Sul on varasem edukas aktiivse müügitöö kogemus, kasuks on B2B-müügi taust
  • Soovid luua uusi professionaalseid kliendisuhteid iluvaldkonnas
  • Sinu julgus ja töötahe aitab saavutada edu B2B otsemüügis
  • Enesekindla suhtlejana väljendad ennast selgelt nii telefonis, kohtumistel kui üritustel
  • Oled iseseisev, positiivne ja valmis leidma lahendusi mistahes olukordadele
  • Müügihalduse CRM on Sulle abivahendiks, kuidas olla kiirem ja efektiivsem

Ettevõte pakub

Pakume Sulle:

Võimaldame Sulle kõike vajalikku edukaks müügitööks - alustades tänapäevastest töövahenditest kuni professionaalsete ja kvaliteetsete müügitoetusmaterjalideni.

Pakume paindlikku töökorraldust ja 4-päevast töönädalat: oled ise oma aja peremees ja saad määrata, kuidas jõuda soovitud tulemusteni.