2023-08-23 14:48:55

KÖÖGISTUUDIO DISAINER

Töö kirjeldus

TULE DECORA KÖÖGISTUUDIOSSE DISAINERIKS!

Otsime disainerit lapsepuhkuse asenduse ajaks.

  • Lähtud praktilisusest ja esteetikast.
  • Muudad kliendi soovid reaalsuseks.

Disainerina oled meie kliendile partneriks kogu tema teekonnal ideest kuni mõnusa kokkamisvõimaluseni uues köögis.

Oleme kiired ja professionaalsed, hoolime kliendist ja oleme nõudlikud tulemuse osas.

Meie mööbel valmistatakse Saksamaal ja on väga kvaliteetne.

Ootused kandidaadile

Oled sobiv kandidaat,

  • kui Sul on tehnilist taipu, motivatsiooni ning kannatlikkust;
  • räägid eesti keelt ja saad hakkama ka vene ja inglise keeles.

Eelnev mööbli projekteerimise kogemus on kindlasti eeliseks, aga pole sobivuse eeldus.

Sooviavaldusi ootame kuni 27.10.2024.

Ettevõte pakub

Pakume:

  • täiskohaga tööd Tallinnas ja paindlikku töögraafikut, oled tööl kahel nädalavahetusel kuus;
  • toetavat meeskonda, õpetame Sind kohapeal;
  • töötasu, mis koosneb korralikust baaspalgast ja tulemustasust.