
NailSpa Salong otsib oma töökasse kollektiivi 2-te administraatorit.
Ilusalongi administraator vastutab selle eest, et Salongi töö sujuks tõrgeteta. Klientide rahulolu on meie jaoks väga oluline.
Soovime, et kõik kliendid tunneks ennast meie juures oodatuna ja eriliselt, seega administraator tervitab kliente, pakub jooki ja paneb ära nende üleriided.
Lisaks tegeleb administraator klientide broneeringute kinnitamisega, töötajate töögraafikute jälgimisega ja lahendab päeva jooksul tekkivad probleemid. Laoseisude jälgimine ja salongis müügis olevate toodete soovitamine on ka igapäevased tööülesanded.
Palun sisesta siia oma küsimus. Küsimus ilmub tööpakkumisel nähtavale kohe, kui tööpakkuja on sellele vastanud. Sinu e-maili aadress jääb seejuures tööpakkumise vaatajatele varjatuks.
NB! Tegemist on avaliku päringuga. Küsimused-Vastused on nähtavad kõikidele CV Keskuse kasutajatele ja võivad olla leitavad otsingumootorite kaudu.
Lisame kirja lõppu automaatselt lingi tööpakkumisele.