2023-08-23 14:48:55
HOOLDUSTEHNIK (Saaremaa)
VIP 9

CVKeskus.ee Värbamisagentuuri kliendiks on Kalla Mööbel OÜ, mis tegeleb eritellimusmööbli valmistamisega. Rohkem infot leiad siit: www.kalla.ee

Töö kirjeldus

Otsime kogenud HOOLDUSTEHNIKUT, kelle peamisteks ülesanneteks on tootmisseadmete korrashoiu, plaanilise hoolduse ja remondi teostamine, tagades seadmete tõrgeteta töö. Lisaks kuulub hooldustehniku pädevusse uute seadmete paigaldus ja olemasolevate ümberpaigaldus, sealhulgas terade korrashoid. Ootame kandidaadilt võimet teostada erinevaid elektritöid mis on vajalikud tootmisprotsessi sujuvaks ja efektiivseks toimimiseks. Kui oled iseseisev, tehniliselt osav ja naudid tehniliste seadmete hooldust ning remonti, ootame Sind oma meeskonnaga liituma!

Ootused Sulle:

  • Varasem töökogemus hooldustehnikuna või sarnasel ametikohal;
  • Tehniline taiplikkus, kogemus tootmisseadmete hooldamises ja remondis tuleb kasuks;
  • Elektritööde teostamise oskus ja teadmised;
  • Hea probleemide lahendamise võime ning analüütiline mõtlemine;
  • Valmisolek meeskonnatööks ning hea suhtlemisoskus;
  • Eesti keele valdamine (inglise keele oskus on vajalik tootjatega suhtlemiseks);
  • B-kategooria sõiduõiguse olemasolu.

Pakume Sulle võimalust puhata 2 nädalat suvel (juulis) ja 2 nädalat talvel (dets-jaanuaris aastavahetuse paiku), ühtehoidvat ja kogenud meeskonda, kus kolleegid toetavad üksteist. Töötasu sõltub töötaja kvalifikatsioonist ja kogemustest. Lisaks makstakse tulemustasu vastavalt saavutatud eesmärkidele. Vajadusel tagame võimaluse osaleda erialastel koolitustel, et täiendada oma oskusi ja teadmisi.

  • Tööaeg: E-R 08:00-17:00
  • Asukoht: Kohtu 29A, Kuressaare

Kui tunned, et see töö sobib Sulle suurepäraselt ning soovid liituda Kalla Mööbli perega, siis ootame Sind oma meeskonda! Konkursist osavõtmiseks saada enda CV koos palgasooviga läbi cvkeskus.ee portaali. Lisaküsimuste korral annab infot cvkeskus.ee Värbamisagentuuri konsultant Gerli Liiv.

- 5216405 -

- gerli(at)cvkeskus.ee -

Värbamist viib läbi CVKeskus.ee Värbamisagentuur

Tutvu isikuandmete töötlemise põhimõtetega siin: www.cvkeskus.ee/privacy