2023-08-23 14:48:55

Hankespetsialist

CVKeskus.ee klient
1600 - 1900 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Seoses suurenenud töökoormusega otsime oma ettevõttesse hankespetsialisti.

Sinu igapäevatööks saab olema:

- ehitushangete koostamine ja läbiviimine;

- hanke tulemuste koondamine ja esitamine Tellijale;

- Tellija ja alltöövõtjatega suhtlemine;

- objektimeeskonna nõustamine hankealastes küsimustes;

- hangetega seotud jooksvate probleemide lahendamine.

Ootused kandidaadile:

- hea analüüsivõime, täpsus ja läbirääkimisoskus;

- võime töötada paralleelselt mitme projekti ja hankega;

- organiseeritud oma tegevuses (hankefailid - logid, tabelid, võrdlustabelid, pakkumised jm failid saavad täidetud ja säilitatud);

- väga hea suhtlemis- ja eneseväljendusoskus;

- iseseisvalt ja meeskonnas töötamise oskus;

- hea arvuti kasutamise oskus;

- suurepärane eesti keele oskus nii kõnes kui ka kirjas;

- ehituslik taust tuleb kasuks.

Omaltpoolt pakume:

- paindlikku tööaega ja kaugtöö võimalust;

- brutotöötasu katseajal 1600-1900€;

- võimalust käia kontoris kohapeal kas Talinnas või Tartus;

- meeldivat kollektiivi ning ühisüritusi.