2023-08-23 14:48:55
Hambaravi õde
VIP 1

Oü Bluegate
Alates 14 €/tunnis Bruto

Töö kirjeldus

  • hambaarsti assisteerimine patsientide vastuvõtul
  • hambaravikabineti puhtuse tagamine ja visiidiks ettevalmistamine
  • röntgenülesvõtete tegemine
  • ravitarkvaras andmete sisestamine
  • hambaravi instrumentide steriliseerimine

Ootused kandidaadile

  • otsime säravat ja toredat kolleegi
  • eeldame head suhtlemisoskust ja kohusetunnet
  • hambaravis assisteerimise kogemust, mille puudumisel kahjuks kandideerimine ei ole võimalik
  • eesti keele head oskust

Ettevõte pakub

  • pakume osalise ajaga tööd
  • konkurentsivõimelist töötasu
  • tööaeg on vastavalt graafikule
  • tõeliselt toredat ja ühtehoidvat kollektiivi
  • suurepärast töökeskkonda
  • kaasaegsed ja uuenduslikud töövahendid
  • ühistranspordiga kerge ligipääs ja tasuta parkimine

Lisainfo

Töökoht asub Mustamäel teadus- ja ärilinnakus Tehnopol.

Pakutavad hüved ja soodustused

Kaasaegne töökeskkond
Kaasav töökultuur (töötajate arvamusega arvestamine)
Peresõbralik tööandja
Tööaja osas arvestatakse töötajate arvamusega