2023-08-23 14:48:55
Graafiline disainer
VIP 3

Töö kirjeldus

Otsime sind
mitmekülgne ja võimekas GRAAFILINE DISAINER

Tahad aidata kaasa Eesti ühe suurima teenindusettevõtte visuaalse identiteedi ja brändi arendamisele? Siis on see kuulutus just Sulle! Sind ootavad vaheldusrikkad projektid ja põnevad väljakutsed.

Sinu vastutusalaks saab olema:

• Digireklaamide loomine: veebibännerid, sotsiaalmeedia postituste ja reklaamide kujundused
• Lisaks erinevad kujundused sõidukitele, sisekujundusse, trükised printi ja outdoori
• CVI edasiarendus ning vormistamine
• Lihtsamate veebilehtede disain
• Videosisu loomine erinevatesse kanalitesse

Ootused kandidaadile

Sinult ootame:

• Hea visuaalne tunnetus ja kiire orienteerumine projektides
• Kõrgel tasemel Adobe InDesign, Illustrator, Photoshop kasutamise oskus
• Oskad luua ja monteerida videosisu ja animatsioone
• Veebidisaini kogemus

Kasuks tuleb:

• Varasem kogemus reklaamiagentuuris, in-house disainerina või vabakutselise teenusepakkujana

Ettevõte pakub

Pakume Sulle:

  • Paindlikku tööaega ja kaugtöö võimalust
  • Spordikompensatsiooni (Stebby)
  • 35 päeva põhipuhkust aastas
  • Toetavat ja inspireerivat tiimi
  • Ühisüritusi ja meeskonnakoolitusi