2023-08-23 14:48:55
Eripedagoog
VIP 4

Eripedagoog

RIERA OÜ
Alates 2500 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Tööandja: Riera OÜ, rehabilatsiooni keskus Impulss

Töökoht: Impulss kliendi juures, Liikva Päikesekodus. Otsime oma meeskonda pühendunud ja professionaalset eripedagoogi, kes soovib panustada laste ja noorte erivajadustega õppijate arengusse.

Töö kirjeldus: Pakume heade töö- ja olmetingimustega töökohta Liikva Päikesekodus, kus teie tööülesanded hõlmavad 4-6 koduõppel oleva autismispektri häirega õpilasega töötamist. Õpilased õpivad 9. – 11. klassis ja nende õppeprogramm on planeeritud individuaalõppena, keskendudes toimetuleku- ja hooldusõppele. Igal õppuril on oma õpperuum ning kogu päeva vältel toetab iga õppurit individuaalne tugiisik, kes osaleb nii õppetöös kui juhendab last ka muul ajal.

Lisaks töötate rehabilitatsiooniteenuse raames täisealiste (18-25-aastaste) klientidega, kes on hiljuti lõpetanud erikooli ja viibivad Liikva Päikesekodus nädalahoiuteenusel. Teie ülesanne on osutada neile eripedagoogilist tuge.

Peamised tööülesanded:

  • Individuaalsete õppekavade ja tugiprogrammide koostamine vastavalt õpilaste vajadustele ning õppetöö läbiviimine.
  • Õpilaste edusammude jälgimine ja dokumenteerimine.
  • Koostöö lapsevanemate ja teiste spetsialistidega õpilaste arengu toetamiseks.

Ootused kandidaadile

  • Kõrgharidus eripedagoogikas või selle omandamine.
  • Vähemalt 1-2 aastat kogemust erivajadustega laste või noorte õpetamisel.
  • Hea suhtlemis- ja koostööoskus.
  • Empaatiavõime, kannatlikkus ja pühendumus erivajadustega laste arengu toetamisel.
  • Loovus ja paindlikkus, et leida igale lapsele sobivaid lahendusi.

Kasuks tuleb:

  • Täiendkoolitused eripedagoogika, logopeedia või psühholoogia alal.
  • Kogemus erinevate hindamisvahendite ja õppevahendite kasutamisel.

Keeleoskus: Töökeel on eesti keel; vene keele oskus tuleb kasuks.

Liikumisvahend: Soovitatav on oma transpordivahendi olemasolu või selle soetamise plaan, kuna ühistranspordiühendus Liikvale on harv.

Ettevõte pakub

  • Toetavat ja sõbralikku töökollektiivi.
  • Arengu- ja koolitusvõimalusi.
  • Motiveerivat töötasu vastavalt kvalifikatsioonile ja kogemusele.
  • Võimalik töötada nii osalise kui ka täistööajaga. Täistööaja korral palk alates 2500 eurot (bruto). Erinevad töövõtuvormid on võimalikud.

Asukoht: Töökoht asub looduskaunis ja rahulikus hajaasustuspiirkonnas Harjumaal, Harku vallas, Liikva külas.

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata CV ja motivatsioonikiri hiljemalt 30.09.2024 e-posti aadressile janno.liikvapaikesekodu(at)gmail.com märksõnaga "Eripedagoog".
Lisainformatsiooni saamiseks helistage 5043172 või külastage meie kodulehte www.impulss.eu.
Tule ja aita meil luua iga lapse jaoks parim võimalik õpikeskkond!