2023-08-23 14:48:55

Ehitustööline

Töö kirjeldus

Seoses huvitavate töömahtude lisandumisega otsime oma meeskonda Ehitustöölist. Kui oled "kuldsete kätega" ja soovid liituda toreda meeskonnaga, siis see kuulutus on just Sulle.

Sinu peamised tööülesanded:

  • Siseviimistlustööd (sh pahteldamine, lihvimine, värvimine)

  • Kipsitööd

  • Plaatimistööd

  • Põrandate tasandamine ja põrandakatte paigaldus

  • Uste ja akende viimistlus

  • Mõningad väikesed välitööd

Ootused kandidaadile

Oled meile ideaalne kandidaat, kui:

  • Sul on varasem kogemus üldehituse ja eriti siseviimistlustööde alal

  • Suhtled eesti keeles

  • Omad B-kategooria juhiluba

  • Hindad kvaliteeti ja hoolid oma töö tulemusest

Ettevõte pakub

Mida pakume:

  • Konkurentsivõimelist palka

  • Tööautot

  • Toredat ja toetavat kollektiivi

  • Ühisüritusi ja meeldivaid ettevõtte traditsioone

Kui tunned, et see võiks olla Sinu järgmine väljakutse, siis ootame Sind meie meeskonda!