2023-08-23 14:48:55
E-poe komplekteerija / kauba vastuvõtja
VIP 1

Autokaubad24 OÜ
1250 - 1600 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Meesterahvas saab tööd. Otsime täiskohaga arvete sisestajat/kauba vastuvõtjat /komplekteerijat. Töö sisuks on kaupade vastuvõtmine, ostuarvete sisestamine, kaupade e-poe osakonna riiulitesse paigutamine, arvete sisestamine, kaupade vastuvõtmine ning vähesel määral kaupade väljastuspuntis väljastaja asendamine. Pead olema meesterahvas kuna on ka natuke raskemat kaupa (akusid, rehve vms). Vajalik hea arvutikasutamise oskus (üldteadmised ja natuke excelit ja outlook), eesti keel. Tööaeg 09.00-18.00 (sisaldab lõunat 1h).  Autonduse valdkonna tundmine ei ole oluline, küll aga võib sulle kasuks tulla. Väga tore kollektiiv.

Ootused kandidaadile

  • kohusetundlik
  • hea või keskmise arvutioskusega
  • hea pingetaluvus
  • hea kui oleksid kursis autonduse valdkonnaga ja või omad tehnilist taipu

Pakume meesterahvale täiskohaga väga korraliku sissetulekuga töökohta autokaupade e-poodi Tallinnas aadressil Kadake tee 185D. Lisaks muidugi ka meeldiv kollektiiv, kaasaegne töökeskkond, toredad koosviibimsed ja üritused väljas, vahel ka lõunaid firma kulul.

Pakutavad hüved ja soodustused

Kaasaegne töökeskkond
Kaasav töökultuur (töötajate arvamusega arvestamine)
Peresõbralik tööandja
Spordiga tegelemise toetus