2023-08-23 14:48:55

Dokker

Töö kirjeldus

Sa tegeled kaupade peale- ja mahalaadimine laevadelt, autodelt ja raudteeveeremilt, juhid erinevat sadamatehnikat, vajadusel töötajd signaliseerija ja troppijana.

Ты будешь заниматься погрузкой и разгрузкой грузов с судов, автомобилей и железнодорожного транспорта, управлять различной портовой техникой, при необходимости работать сигнальщиком и стропальщиком.

Ootused kandidaadile

Omad B-kategooria juhtimisõigust

Oled valmis vahetustega tööks (k.a. öövahetused)

Kasuks tuleb eelnev laadurijuhi kogemus.

Права B-категории

Готовность работать по сменам (в том числе по ночам)

Опыт работы на погрузчике приветствуется.

Ettevõte pakub

Pakume:

Huvitavat ja stabiilset tööd rahvusvahelises ettevõttes Muuga Sadamas

Sõbralikku ja toetavat meeskonda

Kaasaegseid töötingimusi

Hüvede paketti, k.a. sporditoetust

31 päeva puhkust

Soodustingimustel toitlustamist.

Мы предлагаем:

Интересную и стабильную работу на международном предприятии в порту Мууга

Дружелюбный и поддерживающий коллектив

Современные условия труда

Пакет льгот, в том числе спортивное пособие

31 день отпуска