2023-08-23 14:48:55

Digiturundusspetsialist

Töö kirjeldus

Äripäeva tooteportfell on äärmiselt rikkalik ja katab ära kõik ettevõtliku inimese vajadused – 18+ uudisveebi, 300+ ärikonverentsi ja seminari, teabevara, koolitused, raamatud jpm. Otsime oma meeskonda digiturundusspetsialisti, kes aitaks meil seda rikkalikku tooteportfelli digikanalites turundada!

Peamised tööülesanded:

  • kampaaniaplaani koostamine ja tasuliste kampaaniate loomine Facebookis, Instagramis ja Sendsmailys;
  • veebikülastajate ja kampaaniatulemuste analüüs Google Analyticsis;
  • aktiivne koostöö tootejuhtidega – hea toode tuleb neilt, suurepärased kampaaniaideed sinult!

Ootused kandidaadile

Sobid meie meeskonda hästi, kui :

  • oled varasemalt teinud tööd Looker Studio või Google Analyticsiga ja oskad seal andmeid analüüsida ja selle põhjal järeldusi teha;
  • oled loonud tasulisi kampaaaniaid Meta platvormidel ja Google Adsis;
  • oled loomult käivitaja ja TO-DO listi inimene.

Ettevõte pakub

Äripäevas pakume:

Võimalust töötada Eesti suurimas ja moodsaimas avatud kontoris. Saad osaleda meeskonnaga erinevatel turunduskoolitustel ja -konverentsidel ning igaaastases mentorprogrammis, et püsiksid valdkonna trendide ja arengutega kursis. Lisaks on meil head sportimisvõimalused ja meeletult äge turundustiim, kes Sulle igal sammul toeks on.

Kui tahad olla osa Äripäeva turundusmeeskonnast, saada oma CV koos lühikese tutvustusega ja senise turunduskogemusega.