2023-08-23 14:48:55

Digiekraanide tehniline juht

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Meie tiimi on oodatud digiekraanide tehniline juht

Otsime tehnilist juhti, kelle peamine ülesanne on Megameedia Grupi ja teiste kontserniettevõtete tehniline teenindamine (eelkõige LED- ja LCD-ekraanide paigalduse ja hoolduse tagamine) ja välistele klientidele ekraanilahenduste täisteenuse müük.

Tööülesannete hulka kuuluvad:
• LED- ja LCD-ekraanide paigaldamise korraldamine ning tehniliste lahenduste täiustamine
• paigaldusprojektide ettevalmistus, eelarvestamine, juhtimine ja täitmise jälgimine
• müügitoodete omahinna ja müügihindade kujundamine
• müügiläbirääkimiste pidamine, pakkumiste koostamine ja müügilepingute ettevalmistus
• eelarvete koostamine ja täitmise jälgimine, investeeringute plaanimine
• projektijuhtide töö koordineerimine ja protsesside juhtimine
• suhtlemine tehnika tootjate ja tarnijatega (sh Hiina), tarnetingimuste läbirääkimine ja transpordi korraldamine
• uute LED- ja LCD-toodete ning tehnoloogiate tundmine
• konkurentide, turutrendide ja ekraanilahenduste hangete jälgimine.

Ootused kandidaadile

Kui oled tehnilise taustaga, omad kogemust projektijuhtimisel ja tunned tänapäevaseid ekraanitehnoloogiaid, ootame Sind liituma meie tiimiga.

Meie pakume sulle väljakutseid pakkuvat tööd dünaamilises ja mitmekesises ettevõttes. Võimalust rakendada ja arendada oma oskusi ning panustada ettevõtte edusse. Tipptasemel töökeskkonda ja toetavat tiimi.

Töö asukoht: Tallinn, Tartu mnt 80
Tööaeg: täistööaeg

Kandideerimiseks edasta meile kandideerimislingi kaudu hiljemalt 15. septembriks enda CV, Linkedin vms profiil.