2023-08-23 14:48:55
Bio4You Ökopoodi juhataja/ klienditeenidaja
VIP 1

Töö kirjeldus

Uus ja põnev väljakutse ootab Sind Bio4You Ökopoes!

Otsime oma uude peagi avatavasse Tartu poodi juhatajat/ klienditeenidajat

Sinu eesmärgks on juhtida parimat ökopoodi Tartus nii, et see oleks klientide jaoks alati esimeseks valikuks!

Sinu peamisteks ülesanneteks on:

Pakume täistöökohta mis ühendab juhataja ja osalise klienditeenidaja töö

  • Sinu vastutada on Tartu kaupluse eesmärkide elluviimine, tulemuste analüüs ning efektiivsete muudatuste algatamine
  • Tartu kaupluse otsene ja vahetu haldamine ja juhtimine
  • Eeskujuliku klienditeeninduse tagamine Tartu kaupluses
  • Oma meeskonna juhtimine, motioveerimine ja toetamine
  • Oled ise eeskujuks ja abiks klientide teenindamisel ja nõustamisel

Ootused kandidaadile

Meie ootused:

  • Oled varasema juhtimiskogemustega karismaatiline liider, kes seab tiimile selged sihid ja oskab toetada ning motiveerida meeskonda ja seada vajalikud fookuspunktid
  • Sul on kindlasti varasem töökogemus jaekaubandusest
  • Oled iseseisev ja ei karda vastutust ning oled meeskonnamängija
  • Sul on väga hea suhtlemisoskus
  • Sul on väga hea eesti ja inglise keele oskus
  • Sul on oskus leida probleemsetele olukordadele kiiresti lahendus
  • Kasuks tuleb varasem Directo programmiga töötamise kogemus

Ettevõte pakub

Meie pakume:

  • Töökoht asub Tartus
  • Töökoht on täiskoormusega millest 0,5 osa juhatajana ja 0,5 osa graafiku alusel klienditeenindajana
  • Väljaskutseid pakkuvat tööd ühes Eesti suurimas ökokaupluse ketis
  • Motiveerivat töötasu+boonused müügieesmärkide täitmise eest
  • Omatöötaja soodustusi

Kandideerida saab kuni 27.september

Tööle asumine 29 oktoober.

Ootame CV ja motivatsioonikirja meilile e personal(at)bio4you.eu