2023-08-23 14:48:55

Betoonitehnoloog

Töö kirjeldus

Otsime meeskonda betoonitehnoloogi!
See tööpakkumine on Sulle, kui betoon ja selle erinevad kasutusvõimalused panevad Su silmad särama ja omad põhjalikke teadmisi betooni tootmise kohta A-st Z-ni ning soovid neid rakendada ja täiendada.
Sinu töölaual on:
•Betooni retseptide koostamine ja - tootmistehnoloogia arendamine – Uurid ja arendad pidevalt uusi retsepte, tehnoloogiaid ja protsesse, mis aitavad tootmist efektiivsemaks muuta ja kvaliteeti tõsta;
•Toodete kvaliteedikontroll – Tagad, et betoontooted vastavad kehtestatud standarditele ja kliendi ootustele, tehes pidevat ja põhjalikku kvaliteedikontrolli;
•Laboratoorsed katsed, analüüsid ja aruandlus – Viid läbi erinevaid laboratoorseid katseid, et määrata kindlaks betooni omadused, parandamaks betooni koostist ja kvaliteeti;
•Koostöö ja kommunikatsioon – Teed tihedat koostööd teiste üksustega, et tagada sujuv tööprotsess ja parimad tulemused.

Ootused kandidaadile

Sobival kandidaadil on:
Kõrgharidus ehitusmaterjalide tehnoloogia, keemia, ehituse või seotud valdkonnas;
Sügavad teadmised betooni tootmise tehnoloogiast ja –retseptide koostamisest ning varasem valdkondlik töökogemus;
Kvaliteedikontrolli meetodite ja protseduuride tundmine ning laboritöö oskused;
Hea probleemilahendusoskus, innovaatiline mõtlemine, iseseisvus, täpsus ja hea pingetaluvus;
Väga hea eesti - ja inglise keele oskus, kasuks tuleb suhtlemisoskus vene keeles.

Ettevõte pakub

AS Frammis väärtustame:
• Koostööd ja lahendustele orienteeritust;
• Kokkulepetest kinnipidamist;
• Initsiatiivi ja vastutustundlikkust;
• Ausust, õiglust ja ühtekuuluvust.
Frammis pakume:
•Konkurentsivõimelist töötasu;
•Oma ala professionaalidest koosnevat meeskonda;
•Avatud juhtimist, millesse kaasame töötajaid;
•Tööalast väljaõpet ja arenguvõimalusi;
•Parimaid tiimikaaslasi.