2023-08-23 14:48:55

Autovaruosade müügikonsultant

Töö kirjeldus

Seoses tegevuse laienemisega otsime oma Tartu müügiesindusse autovaruosade müügikonsultanti.

Peamine tööülesanne on tootevalikus olevate toodete müük jae-ja hulgiklientidele.

Tööülesannete hulka kuulub:

  • vajaliku varuosa või tarviku leidmine
  • müügitehingute vormistamine
  • tellimuste komplekteerimine ja väljastamine
  • kauba vastuvõtmine ja paigutamine riiulitesse laos ja müügisaalis
  • inventuuride teostamine
  • ettenähtud sortimendi ja müügisaali hinnainfo kontroll.
  • Vajadusel tellimuste laialivedu.

Ootused kandidaadile

Sobid kandideerima, kui omad head tehnilist taipu ning tunned huvi autode ja sellega seonduva vastu.

  • Sinus on soov ja julgus pakkuda klientidele head teenindust.
  • Oled avatud meele ja positiivse ellusuhtumisega.
  • Sul on siiras soov õppida ja teha oma tööd hästi ning Sind iseloomustab julge pealehakkamine ja motiveeritus eesmärkide saavutamisel.
  • Kõige selle realiseerimiseks on vajalik arvuti kasutamise oskus, eesti keele oskus väga heal tasemel ning valmisolek töötamiseks erialaste võõrkeelsete arvutiprogrammidega.
  • Omad kehtivat B-kategooria juhiluba.

Pakume huvitavat tööd arenevas ning edumeelses ettevõttes, kaasaegseid töövahendeid, head ja kindlat töökohta stabiilse sissetulekuga. Töötamine graafiku alusel.