2023-08-23 14:48:55

Autovaruosade müügikonsultant ( Tallinn )

Töö kirjeldus

Otsime Kadaka pst. müügiesindusse autovaruosade müügikonsultanti, kelle peamiseks tööülesandeks on meie tootevalikus olevate varuosade ja tarvikute müük lepingulistele klientidele.

Tööülesannete hulka kuulub:

  • klientide nõustamine
  • müügitehingute vormistamine
  • tellimuste väljastamine
  • vajadusel tellimuste laialivedu
  • inventuuride teostamine

Ootused kandidaadile

Sobid kandideerima, kui omad head tehnilist taipu ning tunned huvi autode ja sellega seonduva vastu. Sul on soov õppida ja teha oma tööd hästi ning Sind iseloomustab julge pealehakkamine ning motiveeritus eesmärkide saavutamisel. Oled avatud meele ja positiivse ellusuhtumisega. Kõige selle realiseerimiseks on vajalik arvuti kasutamise oskus, eesti keele oskus väga heal tasemel ning valmisolek töötamiseks erialaste võõrkeelsete arvutiprogrammidega. Pead ka omama kehtivat B-kategooria juhiluba.

Pakume huvitavat tööd arenevas ning edumeelses ettevõttes, kaasaegseid töövahendeid, head ja kindlat töökohta stabiilse sissetulekuga.